Дитяча неврологія

Дитяча неврологія - це галузь медицини, яка вивчає захворювання нервової системи у дітей. Будова і функціонування нервової системи дитини значно відрізняється від дорослої людини. Найголовнішим завданням дитячої неврології якнайшвидше виявлення перинатальних ураження нервової системи.

Дитячий невролог (невропатолог) це лікар, який діагностує і лікує захворювання, які спричинені ураженням центральної і периферичної нервової системи, а так само функціональними порушеннями у дітей. В першу чергу лікар-невролог вивчає головний мозок дитини.

До патологічних проявів нервової системи необхідно ставитися дуже серйозно. Так як вони можуть призвести до важких порушень. Як мінімум це затримка в розвитку психомоторики й мови. Надалі патології нервової системи можуть стати причиною порушень поведінки, наприклад, до гіперактивності, синдрому дефіциту уваги, порушення у формуванні навичок письма, рахунку, читання, емоційної нестійкості. У таких дітей часто зустрічаються неврози, нервові тики, неадекватна поведінка.

Корисна інформація...

читати далi