Медична мережа «СантаЛен» є першим та єдиним власником сучасної дезінфекційної машини для ендоскопа Ірпінському регіоні

CYW-100N

Для 100% безпеки при ендоскопічних (гастроскопія, колоноскопія) дослідженнях, медичним центром було придбано найсучаснішу миючу дезінфекційну машину ендоскопа CYW-100N компанії Choyang Medical Endoscope, яка автоматично виконує всі необхідні функції для забезпечення максимального захисту пацієнтів а саме:

  • Досконала обробка та дезінфекція за допомогою 3 потужних двигунів
  • Багатоканальна струменева система, що обертається на 360 градусів
  • Удосконалена система фільтрації води
  • Система дезінфекції води ультрафіолетовою лампою
  • Теплова система управління для дезінфекції
  • Автоматична система знезараження
  • Друк підтверджуючого документу

дезінфекційна машина

В професійних спільнотах все частіше обговорюється питання ризику інфікування вірусними гепатитами В, С та вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) при проведенні ендоскопічних обстежень (гастро,- та колоноскопії) внаслідок недостатньої дезінфекції інструменту.

Єдиного реєстру таких випадків не існує, а в літературних даних приводяться різні показники. До того ж і не легко встановити та довести причинно-наслідковий зв’язок зараження.

Затверджені протоколи обробки інструменту надійно захищають від таких випадків, проте сумлінність їх виконання може гарантувати, нажаль, лише «безкомпромісна» автоматична миюча дезінфекційна машина з комп’ютерним циклом обробки.

Тому нами було прийнято рішення щодо придбання такої машини задля вашої безпеки та спокою.

Проходьте обстеження безпечно, якісно та безболісно.

Безпечно пройти гастроскопію та колоноскопію Буча, Ірпінь, Гостомель, Бородянка, Ворзель, Коцюбинське, Київ, Виноградар, Немішаєве, Клавдієво