Медичний центр «СантаЛен» отримав відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

19 травня 2016 року асоціація «Служба організації інфекційного контролю» та асоціація медичних сестер України вручили медичному центру «СантаЛен» відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Ми отримали це горде звання, тому що впровадили сучасні принципи санітарно-епідеміологічного режиму в наших медичних центрах. В нашому закладі система гігієни чітко налагоджена, а персонал практично та теоретично підготовлений. Для наших клієнтів ми створили комфортні умови та високий кредит довіри до центру.

Для наших пацієнтів це означає безпеку лікування, мінімізацію ризиків внутрішньолікарняних інфекцій, професіоналізм наших медичних сестер і технічного персоналу.

 

 

Метою цього проекту є забезпечення високого рівня гігієни в лікувальних установах України, профілактика професійного захворювання медичного персоналу, запобігання розповсюдження внутрішньолікарняних інфекцій, економія коштів лікувальних установ.

Даний проект регламентується наказами МОЗ України:

№ 223 від 22.10.1993 р. “Про збір, знезараження і здачу використаних виробів медичного призначення одноразового застосування із пластичних мас”.

№ 120 від 25.05.2000 р. “Про удосконалення організації медичної допомоги хворим на ВІЛ-інфекцію/СНІД”.

№ 234 від 10.05.2007 р. «Про організацію профілактики внутрішньолікарняних інфекцій в акушерських стаціонарах».

№ 181 від 04.04.2008 р. “Про затвердження методичних рекомендацій “Епідеміологічній нагляд за інфекціями області хірургічного втручання та їх профілактика”.

№ 798 від 21.09.2010 р. “Про затвердження методичних рекомендацій  “Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу ”.

Наказ МОЗ № 408 від 12.07.1989 р. “Про міри по зниженню захворюваності вірусними гепатитам в країні ”.

За погодженням з адміністрацією лікувальної установи СОІК проводить аудит, складає протокол і надає свідоцтво у вигляді таблички та відзнаки на вхідних дверях  про те, що відділення пройшло сертифікацію проекту  «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». У разі отримання відділенням сертифікату щодо 100% оснащення – інформація буде представлена на сайті Служби організації інфекційного контролю.