Усi послуги

8 симтомів, на які жінкам не можна не звертати увагу

  1. Новоутворення в грудях і будь-які зміни її форми і кольору. Якщо ви помітили, що ваші груди змінилася – це серйозний привід для звернення до мамолога, і чим швидше, тим краще. Особливо це стосується появи ущільнень.
  2. Втрата пам’яті. Якщо ви часто забуваєте, про те куди поклали ключі або телефон, перевірте себе на інші ознаки хвороби Альцгеймера – сплутаність свідомості, дезорієнтацію в просторі і утруднення в формулюванні думок. Звичайно, в ранньому і середньому віці взагалі не варто переживати про це, а ось після 60 будьте уважні.
  3. Постійна втома. Зовсім не дивно при нинішній завантаженості сучасних жінок. Але якщо втома не проходить більше 2 тижнів, ви намагаєтеся висипатися, а ефекту немає – варто всерйоз задуматися. Можливо, у вас проблеми зі щитовидною або розвивається хвороба серця.
  4. Різка зміна зору. Причин може бути декілька. Але коли відбувається втрата різкості, плюс ви втрачаєте рівновагу і паморочиться голова, виникають проблеми із зв’язним мовленням або німіє одна частина тіла – негайно звертайтеся за допомогою до перехожих і викликайте карету швидкої допомоги! Це основні ознаки інсульту.
  5. Здуття живота без видимої причини. Якщо у вас здувся живіт, і це не пов’язано зі святковим столом – саме час задуматися і звернутися до лікаря. Коли здуття не пов’язане з травленням, це можуть бути серйозні проблеми з яєчниками. А якщо ще при цьому почастішали походи в туалет і з’явилися болі в області тазу, візит до лікаря краще не затягувати.
  6. Прискорене серцебиття. Коли серцевий ритм прискорюється після фізичного навантаження або якихось нервових потрясінь, це цілком нормально. Але коли «полум’яний мотор» прискорює свій хід без видимої причини та регулярно, радимо негайно звернутися до кардіолога.
  7. Підозрілі родимки. Якщо ваші родимки змінили свій розмір, форму або колір – краще проконсультуватися з фахівцем, щоб не пропустити злоякісне новоутворення.
  8. Різка втрата ваги. Деяким такий сигнал і зовсім здасться в радість. Але не завжди це добре, якщо жінка скинула вагу раптово і не докладала для цього ніяких зусиль – треба знайти причину. Адже така ознака може сигналізувати від діабету до ракової пухлини.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!