Усi послуги

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ – повернемо бажану молодість шкірі!

Біоревіталізація – один з методів профілактики і корекції косметологічних недоліків шкіри шляхом насичення її глибоких шарів гіалуроновою кислотою. У перекладі термін «Біоревіталізація» – як природне повернення до життя («Біо» -натуральне, природне, «ре» -повернення, «віта» життя).

Показания до біоревіталізації:

  • Сухість і зневоднення шкіри, зниження її еластичності, що виникають як у силу вікових так і з інших причин.
  • Дрібні зморшки, погіршення стану шкіри будь-якого типу (суха, жирна), викликане шкідливою дією ультрафіолету, палінням, стресами та ін. Гіалуронова кислота забезпечує як захист клітин від вільних радикалів, що утворюються під впливом ультрафіолету, так і зволожує шкіру, яка інтенсивно втрачає вологу через високу температуру навколишнього середовища і ультрафіолетового опромінення.
  • Травмована шкіра, яка потребує у прискоренні її відновлення після лазерної шліфовки, хімічних пілінгів, пластичних операцій. Гіалуронова кислота є компонентом, необхідним для повноцінного ділення клітин, активно допомогає при загоєнні.
  • Нездоровий колір шкіри, тьмяний її відтінок, пігментні плями, темні кола під очима. Меланін пігмент шкіри, який відповідає за її забарвлення, ще виконує і антиоксидантну функцію. Біоревіталізація підвищує антиоксидантний захист гіперпігментованої зони і сприяє відновленню її кольору.
  • Розширені пори і підвищений саловиділення при жирній, проблемній шкірі. Препарати, які містять гіалуронову кислоту у вигляді ефірів, мають здатність знижувати активність сальних залоз.

У вирішенні всіх цих проблем біоревіталізація застосовується як для усунення вже наявних недоліків, так і з профілактичною метою.

Ін’єкційна біоревітаізація – введення гіалуронової кислоти за допомогою дуже тонкої голки. Її можна розглядати як поверхневу мезотерапію, яка дозволяє ввести необхідну кількість препарату на потрібну глибину. Результат від проведення процедури помітний вже після одного-двох сеансів.

Будьте здорові та гарні!

 Запис на консультацію по тел.: 044 364 40 59; 093 080 92 22; 096 154 91 11