Усi послуги

Кілька фактів про варикозну хворобу

факти про варикозну хворобу

Факт 1: До 70% жінок мають проблеми з хронічними захворюваннями периферичних вен. Що характерно, з віком виникнення варикозної хвороби та венозної недостатності збільшується.

Факт 2: Не дивлячись на те, що варикозна хвороба частіше зустрічається в жінок, сильній половині не потрібно розслаблятися. Варикозна хвороба наявна у 20-40% чоловіків України. Ще важливим фактором є ставлення чоловіків до даної проблеми (це ж не урологія), з приводу чого виявляють хворобу в важких, ускладнених, а то і запущених формах.

Факт 3: Спадковість, без сумніву, найбільш визнаний фактор розвитку варикозної хвороби. Однак, окрім спадковості є ще ряд причин для прогресування варикозної хвороби. Ще одним фактом є ймовірність пропущення покоління, тому наявність у вас варикозної хвороби – подяка попереднім поколінням та зміна сучасного стилю життя.

Факт 4: Вагітність:), без сумніву, є найбільш відповідальний етап в житті будь-якої жінки. А ось для венозної системи – критичний період випробування на міць. Третина варикозної хвороби з’являється або прогресує саме під час виношування дитинки. Причина всім відома і банальна – збільшена матка здавлює венозну систему малого тазу, тим самим порушується відтік крові з нижніх кінцівок.

Факт 5: Наступний доказовий фактор – найкращим способом профілактики виникнення та прогресу варикозної хвороби є активний спосіб життя, фізичні вправи, сучасний комфортний компресійний трикотаж, контрастний душ.

Факт 6: Оптимістичний підпункт:). Нам пощастило жити саме зараз, так як якість лікування та профілактики варикозної хвороби переживає нечуваний підйом. Методики лікування, що включать склеротерапію та ендовенозні лазерні коагуляції, практично безболісні та не залишають рубців. Компресійний трикотаж сучасний, зручний і навіть стильний, що дозволяє носити його навіть при жорсткому дрескоді, як жінкам так і у чоловікам. Та й досягнення фармакологічної терапії, без якої не обходиться жодна схема лікування варикозної хвороби, неможливо переоцінити.

Похід до флеболога порівнюють з походом до стоматолога.

Будьте здорові!