Усi послуги

Кінезіотейпінг

Кінезіотейпінг – «kinesio» (рух) і «tape» (стрічка) це методика зняття болю і м’язового напруги із застосуванням еластичною бавовняної стрічки, яка кріпиться на шкіру і впливає на розташовані під нею тканини, поліпшуючи при цьому циркуляцію крові і лімфи, – тим самим допомагає зняти набряк і больові відчуття.

Кінезіотейп – це тонка еластична стрічка. Він відноситься до засобів медичного призначення, так само як бинти, пов’язки і лейкопластири. Завдяки своїй еластичності кінезіотейп не обмежує руху.

Метод кінезіотейпінга розроблений в 1973 році японським доктором і спортивним лікарем Кензо Касе для спортсменів. У разі нещасного випадку, набряках, гематомах тейпування допомагає швидше відновитися, не заважаючи при цьому тренуватися. Даний метод зарекомендував себе і в традиційній медицині і косметології.

В клініці “СантаЛен”  ми успішно застосовуємо цю методику – Ви можете пройти консультацію по кінезіотейпінгу сертифікованого лікаря в цій області. А також після вивчення Вашого звернення, фахівець зможе провести установку кінезіотейпів і спостерігати Вас відповідно до індивідуальних рекомендацій.

Показання до кінезіотейпінгу.

▶ Профілактика спортивних травм

▶ Порушення постави

▶ М’язово-фасциальні больові синдроми (у т.ч.посттравматічні)

▶ Пошкодження сухожильно-зв’язкового апарату

▶ Косметологічна корекція м’язового тонусу

▶ Неврологічні прояви (м’язевого походження)

▶ Реабілітація після хірургічних втручань

Протипоказання до кінезотейпінгу

▶ Тромбоз глибоких вен

▶ Шкірні захворювання (Екзема та ін.)

▶ Відкриті рани, трофічні виразки

▶ Алергічні реакції

▶ Стан дискомфорту після накладення КТ

▶ Надмірний волосяний покрив

Чекаємо Вас на сеансах кінезіотейпінга в МЦ «СантаЛен»