Усi послуги

КТГ: виявити ознаки гіпоксії плода просто і безпечно!

Кардіотокографія (КТГ) – це сучасний, безпечний метод дослідження стану плода після 32-го тижня вагітності. За допомогою датчиків  проводиться реєстрація серцебиття плоду, його рухової активності і тонусу матки.

 

Для чого потрібно обстеження?Для спостереження за станом здоров’я малюка. Воно допомагає вчасно зробити висновок про рівень гіпоксії плода і в разі необхідності прийняти рішення про проведення екстрених пологів.

Тривалість процедури – 20-30 хвилин. Лікар аналізує результати, оцінюючи дослідження в бальною системою за шкалою Фішера. 8-10 балів – це хороші результати, кровообіг плода не порушено, 6-7 балів – сумнівний результат, який вимагає повторного проведення КТГ і додаткових досліджень, нижче 5 балів – стан плода порушено, необхідно проведення лікування, госпіталізація.

Ваш лікар отримує необхідну йому інформацію про роботу серця малюка і скорочення матки за допомогою спеціального пристрою з двома датчиками (для мами і дитини окремо). Його перевага (у порівнянні з електро- і фонокардіографії) – в простоті і інформативності.  Зазвичай КТГ призначають після 32-го тижня вагітності, так як на ранніх стадіях складніше обробляти дані, отримані при обстеженні. Не дивуйтеся, якщо вас будуть двічі направляти в третьому триместрі – це для більшої впевненості, що здоров’ю малюка нічого не загрожує.

У МЦ «СантаЛен» вартість обстеження – 350 грн.

Бажаємо здоров`я Вам і Вашому малюку!