Усi послуги

Про етику вибудовування стосунків

 

Встановлення та підтримку стосунків психологи не даремно вважають однією з найцікавіших, але й – найскладніших сфер людської діяльності.

Те, що в цій сфері задіяні абсолютно всі, незалежно від віку, статі, релігійної, етнічної, культурної, чи будь-якої іншої приналежності – робить дану тему надзвичайно актуальною особливо в наш час.

Однак, бути задіяним, ще не означає – вміти це робити правильно.

Доволі часто одне не вчасно або не обережно сказане слово, не витримана поведінка, невдалий жарт, миттєво руйнують стосунки, які були приречені на успіх.

Зновe перед нами постає неспростована Істина: «Всьому, що ми хочемо робити досконало – треба вчитись».

Опанувати ж цю науку життя допоможе спілкування з психологом. То ж, розглянемо зараз деякі початкові моменти цього мистецтва.

Можемо навіть назвати їх «Заповідями комфортного спілкування». Психологічного комфорту прагне кожна людина, тому що саме він завжди дозволяє нам почуватись захищеними, а отже – впевненими в собі.

Ось, кілька дуже простих правил, дотримання яких сприятиме Вашому особистому психологічному комфорту:

  1. Впевненість у собі – основна запорука успіху. Прибирайте зі свого життя все те, що створює, хай навіть і суто гіпотетичну, загрозу вашій психологічній безпеці та стабільності;
  2. Ваша невпевненість у собі – основне знаряддя маніпулятора у підкоренні Вашої особистості. Не дозволяйте нікому провокувати її в Вас;
  3. Ніколи не кажіть: «Так!», якщо хоч щось у Вашій Душі каже: «Ні!».
    Бо Вашу згоду людина сприймає як обіцянку, і Ви потрапляєте до неї в кабалу.

Звісно, що ці три правила – лише початок формування здорових, безпечних стосунків в будь-якому середовищі.

Зрозуміло також і те, що всю різносторонність життєвих ситуацій дуже важко помістити в ці межі. Цілком можливо, що в процесі пошуку рішення на додачу до цих будуть вироблені ще й інші важливі правила. Тому що кожен окремий випадок життя має свої неповторні деталі і потребує більш глибокого аналізу всіх його складових.

Однак, консультація з кваліфікованим фахівцем-психологом дозволить майже в кожній життєвій ситуації знайти той оптимальний, єдино-правильний (для даного випадку) напрямок, в якому слід діяти, щоб досягти успіху.

Психологи, готові співпрацювати з Вами, задля цього.

Автор: лікар психолог МЦ “СантаЛен” Діденко Роман Федорович