Усi послуги

Холтерівське моніторування ЕКГ і АТ

Холтерівське моніторування названо в честь свого засновника Нормана Холтера. Даний метод дослідження дозволяє проводити запис ритму серця і виникаючих порушень серцевого ритму протягом 24 годин. Запис даних здійснюється за допомогою спеціального портативного апарату – реєстратора, який ви носите з собою (на ремені через плече або на поясі). Холтерівський діагностичний метод дає можливість відстежувати зміни в роботі серця і контролювати артеріальний тиск пацієнта протягом всього дня в умовах його звичайної активності.

Переваги:

 Використовується сучасне потужне обладнання європейського виробництва Нeaсо (12-канальний);

  • Діагностика дозволяє отримати максимум корисної інформації про розрахунок серцебиття за добу;
  • Не вимагає спеціальної підготовки, а під час дослідження пацієнт веде звичайний спосіб життя.

Підготовка до проведення холтерівського моніторування

Щоб пройти ЕКГ за методом Холтера вам не знадобиться серйозна підготовка. В особливих випадках лікар може призначити попередньо зробити електрокардіограму.

Чоловікам, які мають великий волосяний покрив на грудях, слід збрити волосся, тому що електроди холтерівського реєстратора встановлюються саме на грудях. Даний крок необхідний для отримання найбільш інформативного і якісного запису ЕКГ.

Чи присутні ризики у методу холтермоніторірованія?

Наявність монітора Холтера на грудях не несе ніяких ризиків і не викликає болю. У холтер-монітора є провід, який з’єднується з електродами (маленькими дисками), прикріпленими до грудей, для запису електрокардіограми. Так як електроди прикріплені стрічкою або спеціальним медичним клеєм, вони можуть викликати легке подразнення шкіри. Обов’язково попередьте лікаря, якщо ви схильні до алергії (на стрічки або клей).