Усi послуги

ЗИМА … НЕ закутуйтесь ВДОМА ЗІ СВОЄЮ АЛЕРГІЄЮ!

Взимку, коли температура опускається нижче нуля, люди з сезонною алергією на пилок трави, дерев і бур’янів зазвичай позбавляються від своїх симптомів. Але якщо ж ви ще продовжуєте чхати, алерген може бути в приміщенні.

«У більшості людей, які страждають алергією, симптоми схожі, незалежно від того, на який алерген вони реагують», – каже алерголог Тодд Мар, доктор медицини, президент Американського коледжу алергії, астми і імунології (ACAAI). «Якщо у вас закладений ніс або нежить, свербіж, сльозотеча або чхання і кашель, то ймовірно ви страждаєте на алергію». Грамотний алерголог вам допоможе знайти причину ваших страждань.

Ось деякі поширені причини зимової алергії в приміщенні і поради ACAAI:

Алергія на пилові кліщі: пилові кліщі є одним з найбільш поширених алергенів в приміщенні. Найчастіше симптоми з’являються відразу після збирання, застосуванні пилососа або, коли ви піднімаєте пил. Цвіль, пилок, шерсть домашніх тварин, хутро або пір’я також можуть сприяти алергії на пил.Вибирайте дерев’яні підлоги замість килимових покриттів, прибирайте пилососом з HEPA-фільтром, використовуйте спеціальні противокліщові чохли на матраци і подушки і регулярно періть білизну в гарячій воді. Ставте високоефективний одноразовий фільтр у вашій системі опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Фільтр повинен мати рейтинг MERV (мінімальне значення ефективності) від 11 до 13 – чим вище рейтинг MERV, тим краще.

Алергія на цвіль: цвіль живе всередині і зовні вашого будинку. Вони процвітають у вологих місцях, таких як ванні кімнати і кухні, і, на жаль, не видно неозброєним оком. Спори переносяться по повітрю, і можуть викликати алергічні реакції і погіршувати симптоми астми.Носіть маску, коли виконуєте роботу у дворі, і потрапивши всередину, прийміть душ і промийте ніс фізіологічним розчином, щоб видалити спори цвілі. На кухні регулярно прибирайте плями або протікання, щоб запобігти зростанню цвілі. Використовуйте осушувач, щоб зменшити вологість в таких місцях, як ванні кімнати і підвали. Очистіть сміттєві баки і холодильники.

Алергія на домашніх тварин: Симптоми алергії при цьому можуть бути постійними, тому що вплив може відбуватися де завгодно – на робочих місцях, в яких дозволено розміщення домашніх тварин, в ресторанах і магазинах, в школі, в дитячих садах, де б не знаходився власник домашньої тварини.Уникнення – кращий спосіб впоратися з алергією на домашніх тварин – розлучатися з ними. Якщо це неможливо, то не підпускайте вихованця до себе в спальню, вимийте руки з милом і водою після ласки або гри зі своїм вихованцем, пилососьте в вакуумі HEPA і купайте вихованця раз в тиждень.

Як тільки ви дізнаєтеся причину своїх симптомів, ви зможете контролювати свою алергію або астму і знову почати насолоджуватися життям.Американський коледж алергії, астми і імунології (ACAAI).Переклад: член ACAAI, Доктор Халід.