Усi послуги

5 міфів про компресійний трикотаж

компресійний трикотаж 5 міфів

Автор: Ткачук Тимур Вікторович (судинний хірург, пластичний хірург МЦ “СантаЛен”)


1. Потрібен лише при серйозних захворюваннях вен

Компресійний трикотаж – незамінна частина лікувального процесу, але це ще й чудовий і найефективніший засіб профілактики варикозу. Рекомендується носити під час вагітності, при появі набряків на ногах до кінця дня, при стоячій або малорухливій роботі, авіаперельотах та тривалих переїздах.

Раніше писали: кілька фактів про варикозну хворобу

2. Важко вдягнути і болісно носити

Коли клас компресії та розмір підібраний правильно, трикотаж не передавлює шкіру і не створює складок, позбавляючи проблем і приносячи натомість комфорт і легкість ніг. Швидкість надягання трикотажу — питання практики та техніки надягання. Легко та швидко можна одягти трикотаж у гумових рукавичках.

3. Некрасивий, на вигляд дуже відрізняється від звичайного трикотажу

Найзручніше розвіяти цей міф на прикладі німецького компресійного трикотажу medi: є і прозорі і більш щільні на вигляд вироби, які не відрізняються від звичайного модельного трикотажу. Величезна різноманітність колірних відтінків: «тілесний» колір можна підібрати під свій тон шкіри, або вибрати яскравий насичений колір під настрій.

4. Компресійний трикотаж – тільки для жінок

Часто чоловіки соромляться компресійного трикотажу, думаючи, що доведеться носити панчохи. Чоловікам для повсякденного носіння можна підібрати компресійні гольфи. Вони чудово виконують своє медичне завдання, і вигідно виглядають у поєднанні і з костюмом, і з джинсами.

5. Викликає роздратування на шкірі

Навпаки: швидше звичайний трикотаж викликає подразнення, ніж дихаючі та гіпоалергенні сучасні компресійні вироби. Якісний трикотаж не дратує навіть чутливу шкіру.