Усi послуги

Комплекс «Скринінгу на рак шийки матки»

Питання: Чи можна ПРОВЕСТИ профілактику РОЗВИТКУ РАКУ ШИЙКИ МАТКИ?

Відповідь: МОЖНА!!!

Ми запустили програму з діагностики та профілактики розвитку раку шийки матки. Вона складається з 2 консультацій акушера-гінеколога з проведенням кольпоскопії, проведення цитологічного дослідження епітелію шийки матки (ПАП-тест), діагностики вірусу папіломи людини (16,18,31,33,35,39,45,51,52,56,58 , 59 типи), вакцинації проти вірусу папіломи людини – проти раку шийки матки.

ПОШИРЕНІСТЬ. Виходячи з результатів популяційних аналізів Всесвітньої організації охорони здоров’я рак шийки матки займає четверте місце серед загального числа злоякісних новоутворень у жінок Європейського регіону.

ЯКІ ПРИЧИНИ РОЗВИТКУ ЗАХВОРЮВАННЯ

На сьогоднішній день головним причинним фактором виникнення і розвитку раку шийки матки вважається вірус папіломи людини (ВПЛ). Всього вивчено понад 100 різновидів цього вірусу, але до особливо небезпечних відносяться тільки кілька типів. 70% випадків діагностики передракових змін і раку шийки матки викликаються двома типами ВПЛ (16 і 18). Даний вірус передається в основному статевим шляхом, а, з огляду на високу поширеність вірусу, інфікування більшості людей відбувається незабаром після початку статевого життя. До важливих обтяжливих факторах ризику розвитку раку відносять різноманітні хронічні запальні захворювання, викликаними інфекційними захворюваннями, часті пологи, численні статеві партнери, ранній початок статевого життя. Архіважливий фактор ризику – дисплазія епітелію шийки матки, при якій відбувається порушення розвитку нормальних епітеліальних клітин. Виявити дисплазію можна під час гінекологічного огляду.

КОЛИ БІГТИ ДО ЛІКАРЯ?

У плановому порядку жінка повинна відвідувати гінеколога 1 раз на рік. І не просто відвідувати, а обов’язково проводити цитологічне дослідження шийки матки. Якщо ж з’явилися якісь симптоми (біль, раптове кровомазання або кровотеча, незвичайні виділення та інше) – слід невідкладно звернутися до лікаря. Якщо рак шийки матки діагностували у вас або у близької людини – потрібно не панікувати і не шукати альтернативних способів лікування, а суворо слідувати вказівкам лікаря. Лікування залежить в першу чергу від стадії захворювання і може включати операцію, хіміотерапію, променеву та імунотерапію.

ЯК ЗАПОБІГТИ?

Чи можна провести профілактику розвитку раку шийки матки? Можна. Профілактика раку шийки матки – це цілий комплекс дій і в першу чергу вакцинація дівчаток у віці 9-14 років проти ВПЛ. Це найефективніший варіант, але у жінок вакцинація може бути проведена до 45 років. Вакцина ефективна навіть у випадках, коли онкогенні типи ВПЛ вже виявлені, але онкологічних змін в клітинах не відбулося.

СВІТОВИЙ ДОСВІД

Всього за 10 років в Австралії вдалося досягти неймовірних результатів: знизити рівень інфікованості ВПЛ серед молодих жінок в 22 рази і на третину – поширеність передракових і ракових захворювань. За прогнозами Австралійської ради по боротьбі з раком, протягом 10-12 років Австралія стане першою країною, яка перемогла рак шийки матки.

Програма з діагностики та профілактики розвитку раку шийки матки!

Запис по тел. 0930809222; 0961549111. Якісна діагностика, кваліфіковані лікарі, комфортні умови, сучасне обладнання. Буча, Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Бородянка, Немішаєве, Клавдієво, Київ