Усi послуги

Як правильно зібрати дорожню аптечку?

Відпустка завжди прекрасний та довгоочікуваний момент і кожна родина з малюком мріє провести її неперевершено. Як же якнайкраще підготуватись до будь-якої ситуації та мінімізувати негативні наслідки ? Що потрібно мати з собою, подорожуючи з дітьми?

 1. Якщо Ви вирушаєте до теплої країни, то обов’язково повинні мати сонцезахисний крем SP 50 для дитячої шкіри. При тривалому купанні зачасту крем потрібно наносити повторно.
 2. Жарознижуючі препарати: ібупрофен (нурофен, нурофен форте, буфен і.п.д.) , парацетамол (ефералган, панадол і.т.д.) слід заздалегідь придбати у формі (суспензія, свічки).
 3. Антигістамінні препарати підійдуть будь-які , які дозволені відповідно віку Вашої дитини. Бажано мати форми для прийому всередину та для зовнішнього застосування у вигляді мазей.
 4. Судинозвужуючі краплі в ніс. Дані препарати випускаються в двох формах: окремо для дорослих та з меншою концентрацією для дітей, тому потрібно звертати увагу на вікову категорію крапель.
 5. Місцеві антисептики (октенісепт, хлоргексидин) для обробки поверхневих ран шкіри
 6. Розчини для оральної регідратації (Хумана електроліт, біогая орс, регідрон, тощо)
 7. На випадок кишкових розладів мембраностабілізатори та ентеросорбенти (смекта, ентерол тощо)
 8. Спазмолітики (но-шпа , папаверин)
 9. Суппозиторії ректодельт 100( якщо Ваша дитина сихильна до обструктивного синдрому)
 10. Місцеві оральні антисептики згідно віку. (Гексаспрей, орасепт, деквадол тощо)
 11. Ватні диски, лейкопластир, бинт, різної форми

Якщо Ваша дитина приймає постійно будь-які ліки, то потрібно обов’язково їх взяти з собою. Не слід забувати про доступність медичної допомоги на відпочинку. Подбайте про це заздалегідь. Не займайтесь самолікуванням. При виникненні симптомів будь-якої хвороби звертайтесь за кваліфікованою медичною допомогою

Нехай Ваш відпочинок буде  чудовим та незабутнім. Будьте здорові!