Усi послуги

Поговоримо про чоловіче здоров’я

Листопад. Сьогодні поговоримо про чоловіче здоров’я. На жаль, з віком і під впливом зовнішніх чинників воно погіршується. Поєднання функціональних розладів із хронічними захворюваннями може призвести до таких небезпечних хвороб, як рак простати і рак яєчок. Що ж робити, як цього запобігти?

По-перше, із загальних рекомендацій слід дотримуватися здорового харчування з обмеженням споживання гострої, жирної, копченої та солоної їжі. Виділяти для сну не менше 6-8 годин у нічний час. Займатися регулярними фізичними навантаженнями, зміцнюючи м’язи тіла.

По-друге, своєчасно звертатися на обстеження для виявлення спеціалістом хронічних та гострих захворювань, патологічних станів (аномалій розвитку) та вчасно їх лікувати.

Якщо у вас з’явились скарги на нерегулярне сечовипускання, біль внизу живота, паху, яєчках і промежині, неприємні відчуття, печію, різі та висипи на зовнішніх статевих органах – слід негайно звернутися до уролога.

В нашій клініці у лікаря уролога окрім клінічних методів діагностики (анамнезу, візуального огляду, пальпації) є можливість зробити лабораторну верифікацію збудників: на ЗПСШ (захворювання, що передаються статевим шляхом), онкомаркерів, неспецифічних запальних захворювань простати, яєчок, статевого члена, а також ультразвукове дослідження органів сечостатевої системи.

Згадаємо і про важливість профілактичних оглядів. ВООЗ і МОЗ України рекомендують чоловікам після 40 років звертатися до уролога на щорічні профілактичні огляди для визначення і лікування початкових відхилень від норми та лікування хронічних чоловічих хвороб. Під час візиту лікар уролог рекомендує пройти ректальне обстеження, а після 50 років обов’язково – обстеження на онкомаркер PSA (простатспецифічний антиген).

Тому вчасно звертайтесь за медичною допомогою.

Досвідчені спеціалісти МЦ “СантаЛен” готові надати її Вам. Запис за телефоном: